Arslan Proje Mühendislik İnşaat Taahüt Tic. Ltd. Şti

Altın Üye
Firma Adı
: Arslan Proje Mühendislik İnşaat Taahüt Tic. Ltd. Şti
Yetkili Adı
: Eyüp ARSLAN
Adres
: Yeniyol Mahallesi Eskisaray Sokak Ilıca İş Mrk Kat:2 No:5 Çorum
Şehir/İlçe
: Çorum / Merkez
Telefon
: (364) 224-6001
Cep Tel
:
Faks
: (364) 224-0774
Sektörler
: Mühendislik Firmaları
Email
:
Web
: www.arslanproje.com.tr
Facebook
:
Email Formu
: Email belirtilmemis.
Bu firma Bugün 1, Bu Ay 29 , toplamda 2015 kez ziyaret edildi.
Firma Detayları

 

Firmamız 2008 yılında kurulmuş olup; zemin uygulamalarında ‘’her geçen gün kendini yenileyen ve gelişen’’ bir sistem üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Kuruluşumuzdan itibaren kısa zaman içerisinde ciddi projeler üstlenmiş ve bu projeleri başarı ile tamamlamış bulunmaktayız.

Globalleşen dünyamızda gelişen ve değişen şartlarda en uygun çözümlerin en ekonomik şekilde üretilmesini ve uygulanmasını sağlayan firmamız jeoteknik çalışmaların insan hayatındaki yerinin ne kadar önemli olduğunun bilinci ile proje-uygulama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu kapsamda yapılan çalışmalarımız; firmamızın sektörün ilerleme sağlayan ve güven ile işbirliği yapılan sayılı firma arasına girmesini sağlamıştır. Gücümüzü bireysellikten değil müşteri odaklı ve sistematik çalışmamızdan almaktayız.

Yasalara riayet eden, meslek etik ve ahlakını şirket ana felsefesi olarak benimseyen, ekonomik, müşteri beklentilerine cevap veren ve her zaman yeni yöntemler üzerine açık firmamız sağlam zeminlerde güvenli ve huzurlu bir şekilde yaşamayı taahhüt etmektedir.

Firmanın Haritada Ki Yeri
Facebook Yorumları